معاونت آموزشی و پژوهشی - اخبار معاونت آموزشی و پژوهشی

جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در روز دوشنبه مورخ 99/3/12 با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و مدیران گروه تشکیل و آخرین وضعیت تحصیلی نیمسال دوم 99-98 و نحوه برگزاری امتحانات حضوری پایان ترم با رعایت پروتکل های بهداشتی و نیز اجرای امتحان مجازی برای دانشجویان بحث و تبادل نظر گردید و تصمیمات لازم بعمل امد.
1399/03/13

تبریک به آقای دکتر ابوکاظم پور

تبریک به آقای دکتر ابوکاظم پور جناب آقای دکتر محسن ابوکاظم پورامیریمدیر محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاهاخذ مدرک دکتری بیوشیمی با درجه عالی از دانشگاه گیلان را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می نماییم.
1399/03/12

مصوبات اخیر حوزه آموزشی

مصوبات اخیر حوزه آموزشی با سلام و آرزوی سلامتی برای دانشجویان گرامی،طبق تصمیمات اخذ شده در حوزه معاونت آموزشی و‌ دانشجویی به اطلاع می رساند:۱-تاریخ بازگشایی دانشگاه، جهت برگزاری کلاسهای رفع اشکال از ۹۹/۰۳/۱۷ می باشد، حضور در کلاسهای رفع اشکال اجباری نیست.۲- زمان شروع برگزاری کلاسهای عملی با هماهنگی اساتید مربوطه از تاریخ ۹۹/۰۳/۱۷ می باشد. ضمنا در بازه امتحانات تیرماه کلاس عملی موقتا تعطیل خواهند شد.۳-عزیزانی که قصد ا ...
1399/03/07

انتصاب معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه

 انتصاب معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه، آقای دکتر محسن پورفلاح استادیار گروه مکانیک به سرپرستی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه منصوب گردید و از زحمات آقای دکتر نیکبخش جوادیان تقدیر شد.
1399/03/03

پروتکل های بهداشتی شرایط کرونا

پروتکل های بهداشتی شرایط کرونا بسمه تعالی پروتکل های بهداشتی شرایط کرونا با توجه به ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر امکان حضور دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد در کلاس درس، شرایط برای حضور فیزیکی دانشجویان به شرح ذیل می‌باشد که با هماهنگی استاد درس صورت می‌پذیرد. به دستور هیأت رئیسه دانشگاه به منظور مقابله با ویروس کرونا و حفاظت از اساتید و دانشجویان دستورالعمل‌های ذیل لازم الاجرا می‌باشند: 1. کلیه محوطه‌های دانشگاه، ...
1399/02/27
رفتن به بالای صفحه