205 اطلاعیه مصاحبه دکتری سال 99
اطلاعیه مصاحبه دکتری سال 99

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری سال ۱۳۹9 می­رساند، تاریخ مصاحبه روز یکشنبه مورخ 1399/7/20  بصورت آنلاین با واتساپ می‌باشد.

داوطلبان لازم است اسکن مدارک ذیل را حداکثر تا تاریخ 1399/7/15 به آدرس ind@ustmb.ac.ir   ارسال نمایند.

مدارک لازم :

1- فرم پیوست(انتهای اطلاعیه) 

2- تصویر فیش بانکی (مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال (یکصد هزار تومان) به حساب شماره ۰۱۰۶۰۳۰۲۸۱۰۰۰ به نام دانشگاه علوم و فنون مازندران نزد بانک ملی شعبه مرکزی بابل)

3- مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات .

   تبصره 1- داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ31/۰۶/ 99  فارغ‌التحصیل می‌شوند . گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۳۹ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره۱) و یا فرم مندرج در صفحه 178 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی(دفترچه شماره ۲).

تبصره 2- باتوجه به شرایط خاص کشور ناشی از انتشار ویروس کرونا و تغییر زمان آزمون ها، تاریخ دانش‌آموختگی دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398 آخرین نیمسال خود را می‌گذرانند، براساس تشخیص و تایید آموزش دانشگاه، استثنائاً برای همین نیمسال، از 1399/06/31 به 1399/07/30 تغییر می‌یابد.

4-     مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره ۱- آن‌دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست مدرک کاردانی را نیز ارسال نمایند

تبصره ۲ - کسانی که به دلائلی قادر به ارائه مدرک یا مدارک مندرج در بندهای  4 نمی‌باشند، لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارسال نمایند.

5- شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان

6- گواهی به انضمام حکم کارگزینی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی(رسمی- قطعی) و یا  (رسمی- آزمایشی)  تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن‌دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.

تبصره : مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات‌علمی این دانشگاه امکان بهره‌مندی از این سهمیه را دارا می‌باشند.

7- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.

توجه: میزان شهریه دوره دکتری 850/000/000 ریال(هشتصد و پنجاه میلیون ریال ) برای  8 ترم تحصیلی می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تحصیلات تکمیلی دانشگاه به شماره ۰۱۱۳۲۴۶۶۱۹۹ ( از ساعت 8 الی 14) تماس حاصل نمایید.

ضمناً هماهنگی ساعت مصاحبه روز شنبه 1399/7/19 انجام می­شود.


دانلود فایل پیوست

تاریخ انتشار: 14:22:19 1399/06/31
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
رفتن به بالای صفحه